Maia Sarı Kantaron Yağı 250 ml
Maia Sarı Kantaron Yağı 250 ml

Maia Sarı Kantaron Yağı 250 ml

Marka : MAIA MC
Fiyat : ₺59,90(KDV Dahil)

Antiseptik özellikler gösterdiğinden vücudu mikroplara karşı korumaya yardımcı olan bitkisel bir yağdır. İltihap önleyici özelliğinden dolayı vücutta oluşan iltihaplanmaların iyileşmesine destek olur.Hücrelerin daha hızlı yenilenmesini sağladığından yaraların da hızla iyileşmesine yardımcı olur.Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir.Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir.Natüraldir. Sarı Kantaron ve Zeytinyağından maserasyon yöntemi ile elde edilmiştir.

:
Maia Sarı Kantaron Yağı 250 ml
 
Sarı Kantaron Yağı, kantaron bitkisinden zeytinyağı ile maserasyon yöntemiyle elde edilen bir bitkisel yağdır. Ciltteki hücrelerin yenilenmesini sağlamaya yardımcı olur. Bu yüzden ciltte oluşan yara, yanık ve akne izlerinin giderilmesine yardımcı olur. Sarı kantaron yağı ayrıca antibakteriyel özelliklere de sahiptir. Saf olarak cilde uygulandığında, küçük yaralar, yanıklar ve cilt tahrişiyle ilgili problemlerin giderilmesine yardımcı olur. Bakteri ve mantarlara karşı da aynı oranda etkilidir. Sarı Kantaron yağı cilt kalitesini  iyileştirmeye ve yaşlanma karşıtı etkilerin giderilmesine yardımcı olan doğal bir yağdır. Cildi sıkılaştırmaya ve ince çizgilerin görünümünün azaltılmasına yardımcı olur. Aynı zamanda cildi nemlendirerek, cildin yumuşamasını sağlamaya yardımcı olur .Cildi etkili bir şekilde beslemeye, yenilemeye ve sağlıklı görünümünü geri kazandırmaya yardımcı olur. Zengin bileşenleriyle sarı kantaron yağı, saçı ve saç köklerini beslediği için saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur. Saçları güçlendirmeye ve gürleştirmeye yardımcı olur. Saç derisinde oluşan kepek ve pullanmanın önlenmesine yardımcı olur. Sarı kantaron yağı haftada 1 ya da 2 kez saç bakımında kullanılabilir. Saç yıkanmadan en az 30 dakika önce uygulanmalı ve saç derisine birkaç dakika boyunca nazikçe masaj yapılmalıdır. Daha sonra saç yıkanarak yağdan arındırılmalıdır. Cilde ise yeterli miktarda alınıp sorunlu bölgeye dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulanması tavsiye edilir.
İçindekiler: Sarı Kantaron Yağı
Sarı kantaron ve zeytinyağından maserasyon yöntemi ile elde edilmiştir.
İşletme Kayıt No: TR-34-K-206559
UYARI: Mavi ışık ihtiyacımız olan doğal ışığın aksine teknoloji aletlerinden aldığımız yapay bir ışıktır. Cilt, beden ve ruh sağlığımız üzerinde ciddi tehditleri vardır. Ciltte hücre yenilenmesini yavaşlattığı gibi kolajen ve elastikiyet kaybına neden olur. İnce çizgileri çoğaltarak erken yaşlanma süreci başlatır. Maia Mc doğal içerikteki cilt ürünleri ile gece bakımınızı tamamladıktan sonra bu zararlı ışığa maruz kalmamaya özen gösteriniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR