Maydanoz Tohumu
Maydanoz Tohumu

Maydanoz Tohumu 1000 gr

Marka : AKTARCINIZ
Fiyat : ₺119,90(KDV Dahil)

Ürünlerimiz tazeliğini koruyacak şekilde ağzı kilitli özel ambalajlar ile kargolanmaktadır.

:

 MAYDANOZ TOHUMU

 
 – Kış aylarında ve ilkbahar aylarında polenin fazla olması nedeni ile grip ve benzeri nezle türü rahatsızlıklara yakalanırız. Vücudun dayanıksızlığa karşı bunlar ile savaşamama durumu bağışıklıktan ileri gelir.Hastalık sonrası vücudun hemen toparlanması zaman alır. Bu nedenle C vitamini içeren takviyeler bu dönemlerde daha fazla alınmalıdır. İşte bunlardan biri maydanoz tohumudur. Sağlıklı ve ucuz olan bu tohum bu tür rahatsızlıklarda alındığında antibiyotik görevi yapar. Maydanoz tohumunda bulunan bu elementler sağlık için zengin enzimlerdir. Bunlar,başta kükürt olmak üzere,potasyum,magnezyum,C vitamini,K vitamini, A vitamini ,kalsiyum ve diğer zengin elementlerdir. Bolca taşınan bu maddeler bağışıklık açısından son derece faydalıdır. Sağlık için kurtarıcı,tedavi edici özelliği ele alır. Uyku problemleri çeşitli nedenlere bağlı gelişir ve düzen bozulur. Düzenin bozulması ,sağlığımızı olumsuz yönde etkilemeye başlar. Uykunun zamanında alınması ve özellikle gece uykusunun yeterli bir şekilde karşılanması sağlıklı yaşam ve beyin mekanizması için son derece önemlidir. Maydanozda bulunan zengin elementler sayesinde uyku düzeni zamanla düzenleniyor ve gerekli uyku ihtiyacını almanıza katkıda bulunuyor. Maydanoz tohumu alan biri için uyku problemleri kısa sürede düzene girecek,hatta kişi eski sağlığına beklediği zamandan daha hızlı kavuşacaktır. Maydanoz tohumu alarak uyku problemleriniz ile baş edebilirsiniz. 

 – Ağız kokusu çeşitli sağlık bozukluklarında meydana gelir. En çok ağız ve diş sağlığının yetersiz bir şekilde karşılanmasında diş mineleri zara görür hatta bakteriler dişlerin daha hızlı çürümesine neden olur. Ağız ve diş sağlığının yetersiz olduğu dönemlerde ağızda oluşan iltihap,ağız kokularına neden olur. Ağız kokusunun bir diğer nedeni ise mide rahatsızlıklarıdır. Mide ekşimesi,sindirim sistemi sorunları ve benzeri ülser ve bulantılar ağız kokusuna yol açabilir. Ağız kokusu yetersiz beslenme ya da yanlış beslenme durumlarında da ortaya çıkabilir. Bu durumlarda ağız kokusunu gideren gıdaların alınması tavsiye edilir. Sağlıklı diş sağlığı ve planlı fırçalama ve beslenme düzene girince bu sorunlar elbette azalacaktır. Bunun için takviye olarak,maydanoz tohumu kullanabilir,gereksiz ağız kokularından kurtulabilirsiniz. 

 – Kanserli hücrelerin hızı gelişmesi ile çıkan kanser rahatsızlıklarında çözüm bulmak ve tedaviyi doğal olarak karşılamak zordur. Doktorun gözetimi altında olmak zorundasınız. Verilen ilaçlar ve kemoterapi sonrası düzelmeler gözlemlenir. Bununla beraber iyileşme gecikebilir. Maydanoz tohumu ile kanserle savaşabilir hatta kanserli hücrelerin oluşmasına engel olabilirsiniz. 

 – Nefes darlığı astım durumlarında daha fazla ortaya çıkar. Akciğerler rahat çalışmaz ve oksijeni yeterli bir şekilde almaz. Bu nedenle akciğerlerde tıkanmalar meydana gelir. Bu tıkanmalar sonrası nefes darlığı sorunu artmaya başlar. Solunum rahatsızlıkları,akciğer problemleri hep nefes darlığına işaret eder. Bunun iyi sağlanması için öncelikle sağlıklı besinler almamız çok önemlidir. Maydanoz tohumu ile nefes darlığından kurtulabilir daha iyi oksijeni vücudunuza depolayabilirsiniz. Maydanoz tohumu nefes açıcı özelliğine sahiptir. Rahatlıkla kullanabilirsiniz. 
 
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR